با امواج جدید هر دو جی جو و شاهین نقره ای با آمدن Ultimates، Super7 شخصیت‌های زیادی را امسال ارسال کرده است و من باید زمان بیشتری صرف کنم تا سرم را بالای آب نگه دارم. اما از آنجایی که من در حال حاضر شروع به جستجو برای آ،ین موج از تاندرکت ها با اسنارف، بیایید جلو برویم و سعی کنیم با نگاهی به ویلا، ملکه جنگجو، این را در رختخواب بگذاریم!

Willa یکی از آن شخصیت‌های تکراری در ،مه بود که متأسفانه تحت درمان حضوری LJN قرار نگرفت، بنابراین طبیعتاً من واقعاً منتظر انتشار او هستم. روباه های جنگی که در بالای درختان زندگی می کنند متحدان بسیار قدرتمندی برای T،derCats در مبارزه آنها برای زنده ماندن در شبکه خانه جدید خود بودند. بعلاوه، اگر خودم را در حال فرود تصادفی در زمین سوم بیابم و نزدیکترین همسایگان من ،س های روباتی یا رزمندگان زن ،ی باشند، می دانم که زمان بیشتری را در کجا سپری خواهم کرد! Willa در بسته بندی استاندارد Ultimates با بسته بندی جعبه پنجره عرضه می شود. شما چند اثر هنری شخصیت و کمی تبلیغات Willa در پشت دریافت می کنید، و همه اینها برای کل،یونر پسند است!

و Willa در واقع به نظر می رسد که او مستقیماً از یک ،مه بیرون آمده و در دستان من است! او لباس پاره‌شده‌اش را می‌پوشد که از چیزی که من همیشه گمان می‌کردم نوعی پوست حیوانات عجیب و غریب نارنجی است، یک کمربند دوتایی که خنجر را به غلاف کمرش می‌بندد، و چند دستبند طلای حکاکی‌شده روی مچ دست چپ و هر دو شانه‌اش می‌پوشد. مچ پا. لباس بسیار ساده است، اما با ظاهر شخصیت روی صفحه مطابقت دارد و فکر می کنم Super7 در ترجمه آن به شکل ظاهری کار بسیار خوبی انجام داد. خوشحال شدم که دیدم دستبندها حجاری شده و توسط کاراکتر پوشیده نشده است، به این ترتیب همانطور که در نظر گرفته شده در جای خود باقی می مانند و وقتی دستم را عوض می کنم، دستبندهای روی مچ دست او نمی افتند. چیزی که من به آن اهمیت نمی‌دهم این است که پ،تیک ، و همرنگ پوستی که برای دست‌ها و پاها استفاده می‌شود دقیقاً با رنگ گوشت رنگ شده در ناحیه در معرض دور گردن و سینه او مطابقت ندارد. شاید من فقط یک برنزه اضافی در آنجا گرفتم؟ بله، ایده آل نیست، اما می توانم با آن زندگی کنم.

شما می تو،د دو مجسمه سر را انتخاب کنید: یکی جدی و دیگری خندان. فکر می کنم هر دو عالی هستند، اما من اولی را برای تماشای منظم انتخاب می کنم. من فکر می‌کنم که این بیشتر به شخصیت می‌خورد، زیرا او یک باکره جنگجو است. همچنین، من از سر دوم بیشتر حال و هوای پرنسس دیزنی را دریافت می کنم. هر دو ع، گل بزرگی را که زیر گوش راست و دم ،ی زیر شانه چپش می پوشاند نشان می دهد.

به طور طبیعی، شما دست های زیادی برای انتخاب دارید که هر کدام مجهز به گیره های مفصلی هستند. از جمله مشت ها، دست های گرفتن، دست هایی که لوازم جانبی را نگه می دارند، دست های صاف و دست راست برای کشیدن ریسمان کمان. مفصل بندی همان چیزی است که من از این خط انتظار دارم، ی،ی لولاهای چرخان در شانه ها، آرنج ها، زانوها و مچ پاها. مفاصل توپی در گردن و زیر سینه، و همچنین مفاصل توپی در ، با حرکات جانبی اضافی و شکاف‌هایی در دو طرف دامن ایجاد می‌شود تا دامنه حرکتی بیشتری در آنجا ایجاد شود. او همچنین در مچ پاها راک های کناری دارد تا پاهایش را در حالت های پهن روی زمین قرار دهد.

خنجر منحنی او قابل جابجایی است و می توان از آن با دست راست یا چپ استفاده کرد. بسیار کوچک است، اما روی تیغه، حفاظ و پومل مقداری آبکاری نقره و دسته آن دارای طرح مشکی و قرمز است.

البته سلاح انتخابی ویلا کمان است و اسلحه او مجهز به رشته مشکی است. و خدا را شکر برای این کار، زیرا من کاملاً متنفرم که شخصیت‌هایی در این مقیاس دارای رشته‌های پ،تیکی در کمان خود باشند. کمان به رنگ قرمز با یک پوشش زرد حک شده در وسط و دو انتها است. او همچنین یک کتک می پوشد که تعدادی تیر به طور دائم در آن حک شده است. این بند دارای یک بند پ،تیکی نرم است که به او اجازه می دهد آن را روی شانه خود ببندد. بله، در ،مه اغلب آن را به دور کمر او می بستند، اما من آن را به شانه ترجیح می دهم.

شامل دو تیر شل است: یکی معمولی و دیگری شبیه یک تیر آتشین بمب یا خاموش. من تعجب کردم که حتی با وجود برد محدود در آرنجم، باز هم توانستم او را وادار کنم که کمان را بکشد و تیر را خوب بزند.

و آ،ین لوازم جانبی ،کبوت حیوان خانگی Wella، Bushy است، که می تواند به ،وان یک قلاب زنده دست و پنجه نرم کند. Bushy فقط یک قطعه ثابت و بدون مفصل است، اما آنها در مجسمه سازی و نقاشی چنین باگر کوچکی کار بسیار خوبی انجام دادند.

اگر واقعا چیزی دارم تاندرکت ها در کودکی، می توانم بگویم 40 سال منتظر چنین شخصیتی بودم، اما می توانم بگویم که هنوز به یاد دارم که به خانه دوستم رفتم تا با کل،یون بزرگ و مضحک او از T،der Kitties بازی کنم و متوجه شدم که Willa یا وجود ندارد. نایدا و این همیشه مرا ناراحت می کرد. در هر صورت، Super7 کار بسیار خوبی در حذف این شخصیت های ،مه از لیست آرزوهای من انجام می دهد. و پسر آیا امیدوارم نایدا را در موج آینده ببینم! هک، من یک قدم جلوتر خواهم رفت… بیایید موجی از Warrior Maidens را ببینیم که شبیه سازندگان نیروهای Mutant Reptile هستند، زیرا من این کار را خواهم کرد!

منبع: https://figurefanzero.com/2024/04/05/t،dercats-ultimates-willa-by-super7/