مردم، من رسما جمع آوری را متوقف کردم جنگ ستارگان شماره. بین وضعیت اسفبار فرنچایز و تاکید بر انتشار شخصیت‌ها از محتوای جدید به جای آن سه گانه اصلی من دیگر به هیچ کدام علاقه ای ندارم. من فقط دو مورد را بررسی کردم زنجیر سیاه اعداد از ابتدای سال گذشته است، و این تا حد زیادی نشان دهنده میزان کمی ،ید من است. من هنوز امیدوار هستم که برخی از ،اب بازی های داغی را که سال گذشته انتخاب کردم مرور کنم، اما آنها در حال حاضر تنها هستند. جنگ ستارگان من هنوز هم به طور فعال Jazware بزرگ را جمع آوری می کنم ازدحام کهکشان خط. حتی در آنجا من بسیار گزینشی هستم. من هیچ یک از وسایل Prequel را انتخاب نکردم و از کنار بسیاری از وسایل نقلیه زمینی رد شدم. البته هر چیزی از عشق من یک سرکش هنوز روی میز است و امروز می خواهم U-Wing Starfighter را بررسی کنم! اگرچه من صادقانه نمی دانم چرا آنها به این چیز می گویند جنگنده ستاره، زیرا چیزی فراتر از یک کشتی جنگی و حمل و نقل نیرو است، اما هر چه باشد!

این کشتی به همان سبک جعبه پنجره ای عرضه می شود که کشتی های بزرگتری که در گذشته دیده بودیم. مثل همیشه، من استفاده از فویل ا،پرس را روی بسته بندی می کنم. فیگورهای ارائه شده در یک سینی کوچک مستقل قرار می گیرند و خود ،اب بازی در پس زمینه ای مصور نمایش داده می شود. در اینجا به مونتاژ کمی نیاز است زیرا باید بالها را به زیر لیو، وصل کنید. بسته بندی کل،یونر پسند است و بال ها احتمالاً دوباره قابل جابجایی هستند، اما من از ترس فشار آوردن به گیره ها نمی خواستم آن را امتحان کنم. بیایید با یک نگاه سریع به اعداد شروع کنیم!

این کشتی در سه رقم ارائه می شود که به نظر می رسد برای این نقطه قیمت عادی باشد. C،ian Andor، Jyn Erso، و K-2SO گنجانده شده اند، بنابراین هیچ شگفتی در آنجا وجود ندارد. اجازه دهید با آن روبرو شویم، فیگورها جذابیت اصلی اینجا نیستند، اما با این گفته، من واقعا تحت تاثیر مجسمه سازی و نقاشی روی بچه های کوچک در این خط قرار گرفتم و این سه نفر از این قاعده مستثنی نیست. ویژگی‌های صورت جامد هستند و جزئیات جالب لباس مانند کمربند و جیب‌های اسلحه را دریافت می‌کنید. K2 کمی ضخیم‌تر از آنچه باید باشد به نظر می‌رسد، اما اشکالی ندارد. به هیچ وجه نمی‌توانستند اندام بلند او را به این مقیاس کوچک بسازند، بدون اینکه کمی حجیم کنند. طبق معمول، این چهره ها دارای چهار نقطه مفصلی هستند که در ، و شانه ها قرار دارند. من همچنین تفاوت های ظریف در اندازه را دوست دارم با Jyn که کمی کوتاهتر از C،ian است و K2 بر روی هر دوی آنها قرار دارد.

و در اینجا بال U شکل با بالهای جمع شده است، و اجازه دهید با گفتن این که من واقعاً طراحی این کشتی را دوست دارم شروع کنم. این من را به یاد یک Buck Rogers T،derfighter بسیار بزرگتر می اندازد، در حالی که کابین خلبان و جلوپنجره عقب یادآور Snows،der هستند، و پایه های چهار موتوری یادآور X-Wing هستند. با این حال، از تله به نظر رسیدن بیش از حد فرسوده جلوگیری می کند زیرا برخی از این طرح ها ممکن است هنگام قرض گرفتن از کشتی های دیگر ظاهر شوند. مانند همیشه، Jazwares جزئیات زیادی را در مجسمه سازی با خطوط عمیق پانل، کوره های کوچک و محفظه های دسترسی سرمایه گذاری کرده است. پایین کشتی دارای یک صفحه شفاف در زیر کابین خلبان است که یادآور نمونه هایی است که در کشتی های جنگنده Huey یافت می شود تا به خلبان اجازه می دهد تا زمین و منطقه فرود زیر را ببیند. شما همچنین دو توپ بلستر برجسته در جلو دریافت می کنید.

رنگ شامل برخی از شکوفه های آبی و زرد است که به نظر من نشانه های اسکادران هستند. موتورهای عقب در اثر استفاده زیاد سوخته و سیاه شده اند و رنگ نقره ای تیره در اطراف حلقه های موتور و همچنین پشت کابین خلبان دیده می شود. من فکر می کنم Jazwares در جنبه هوازدگی در این کشتی ها نیز بسیار خوب است و بدنه را کمی از آن می دهد. “آینده استفاده شده” به نظر می رسد ساخته شده است جنگ ستارگان زیبایی شناسی بسیار متمایز. قطعاً در این کشتی بیش از حد ارزش گذاری نمی شود. در غیر این صورت می‌توانست کمی بیشتر در زیرشاخه استفاده کند که کمی تمیز به نظر می‌رسد.

هر بال با دست به عقب تا می شود و به این کشتی با طول بال های عظیم خود حضوری واقعاً چشمگیر می دهد. اعتراف می کنم که دقیقاً هدف از اتصال بال در این کشتی را درک نمی کنم. منطقی است که هنگام رفتن به فضای ابری محکم نگه داشته شوند، پس چرا آنها را گسترش دهیم؟ من کمی در این زمینه تحقیق کردم و نکته اصلی این است که آنها از آن برای پروازهای هوایی استفاده می کنند، در حالی که گسترش آن پوشش زرهی بهتری را فراهم می کند. این منطقی است، اما زم، که کشتی جنگی از جده بلند می‌شد و بعداً نیروها را به اسکاریف اعزام کرد، هنوز بال‌های خود را داشت، بنابراین من نمی‌دانم. من فقط می پذیرم که با گسترش آن عالی به نظر می رسد و آن را در همان حال رها می کنم.

کشتی به چهار صورت باز می شود. اولاً، سایبان به جلو لولا می‌شود تا دسترسی به کابین خلبان را امکان‌پذیر کند، ث،اً، پانل عقب بالا می‌رود تا کابین سرنشینان را نشان دهد، و در نهایت دو درب جانبی به عقب می‌لغزند تا به نیروها اجازه استقرار داده شود و همچنین اجازه می‌دهد تا توپ لیزری نصب شده درگیر شود. عملیاتی. رد صلاحیت شد. من دوست دارم که چگونه با برداشتن پانل بالایی برخی از عملکردهای داخلی در ،مت پشتی بالای کشتی (شاید راکتور؟) که حتی رنگ شده است را نیز آشکار می کند. متأسفانه، گرفتن ع، از فیگورهای داخل آن برای من آسان نبود، زیرا همه چیز بسیار کوچک است، اما جا برای دو نفر در کابین خلبان، یک نفر در پشت توپ لیزری و شش نفر دیگر روی صندلی ها وجود دارد. کابین خلبان کمی شلوغ است، مخصوصاً با K2 در آنجا، اما بیشتر مشکل اتاق آرنج است، زیرا سایبان همچنان با فضای زیاد بسته می شود. توجه به جزئیات در داخل کشتی بسیار چشمگیر است، با بافت روی صندلی ها، یوغ های کنترل کوچک در کابین خلبان، و حتی جزئیات در پانل های دیواری و پانل های عرشه.

در نهایت، چهار ارابه فرود تاشو برای پشتیب، از کشتی در هنگام فرود دریافت می کنید. یک مجموعه از پایین ،مت کابین خلبان تا می شود و یکی در زیر هر یک از مجموعه های موتور قرار دارد.

من از دیدن این کشتی در این خط بسیار خوشحال شدم، زیرا نسخه 3 3/4 اینچی Hasbro تلاش بسیار ضعیفی بود. بله، حتی با توجه به این که باید آن را به چیزی کاهش داد که اساساً یک جنگنده یک نفره بود، جزئیات و رنگ آمیزی روی آن برای من برای توجیه ،ید آن تنبل بود. در اینجا به لطف مینی فیگورها و کارهای عالی Jazwares، می‌تو،م کشتی را به زیبایی ظاهر کنیم. U-Wing با همان قیمت 29.99 دلاری امپریال شاتل عرضه شد و به نظر می رسد که این دو از نظر ارزش و پیچیدگی کاملاً مشابه هستند. این یک افزونه عالی به ناوگان من است و من از اینکه بالا،ه این کشتی در مجموعه من به نمایش گذاشته شد، هیجان زده هستم!

منبع: https://figurefanzero.com/2024/05/13/star-wars-micro-galaxy-squadron-u-wing-starfighter-by-jazwares/