سال 1998 بود، و جهان هنوز در جنون پارک ژوراسیک گرفتار بود. طرفداران پیر و جوان مشتاقانه منتظر ،مت بعدی ماجراجویی ماقبل تاریخ بوده اند و Kenner خط ،اب بازی های Chaos Effect را ارائه کرده است. در این پست وبلاگ، یک سفر نوستالژیک برای کشف دنیای شگفت انگیز پارک ژوراسیک: اثر آشوب انجام خواهیم داد.

تولد هرج و مرج

سری بازی‌های Chaos Effect در ژوئن 1998 و پس از بازی The Lost World: Jur،ic Park وارد صحنه شدند. این پروژه بلندپروازانه توسط Kenner، نامی مترادف با اکشن فیگورهای باکیفیت، زنده شده است. با این حال، چیزی که واقعاً Chaos Effect را متمایز می‌کند، برنامه بلندپروازانه برای ساخت یک سریال تلویزیونی برای همراهی بازی‌ها است که به طرفداران نوید فرو رفتن عمیق‌تر در دنیای پر از هرج و مرج پارک ژوراسیک را می‌دهد.

یک آزمایش ژنتیکی وحشی شد

پیش‌فرض پشت Chaos Effect به همان اندازه جسورانه بود که هیجان‌انگیز بود. داستان فیلم چند سال پس از وقایع دنیای گمشده می گذرد، زم، که گروهی از دانشمندان بی باک به یکی از جزایر پارک ژوراسیک می روند. ماموریت آنها؟ برای تکمیل توالی DNA و بازسازی دایناسورهای پارک. با این حال، در استیصال و جاه طلبی افسارگسیخته خود، تصمیم سرنوشت سازی برای پیوند DNA دایناسورها با DNA سایر گونه های ماقبل تاریخ و حتی حیوانات امروزی گرفتند. نتایج؟ مجموعه ای از خودروهای هیب، وحشی و غیرقابل پیش بینی که به مرکز خط ،اب بازی های Chaos Effect تبدیل می شوند.

در مورد جهش یافته ها بیاموزید

Chaos Effect فهرستی جذاب از هیبریدها را به ما ارائه کرده است که تخیل طرفداران در سراسر جهان را برانگیخته است. در اینجا نگاهی به برخی از این خلاقیت های استثنایی می اندازیم:

در حالی که برخی از هیب، ها مانند Omega T-Rex و Velocirapteryx به محبوبیت طرفداران تبدیل شده اند، برخی دیگر مانند Ultimasaurus لغو شده، افسانه های مبهم در دنیای اکشن فیگور باقی می مانند.

Chaos Impact Dinosaurs منتشر و لغو شد

آمارگوسپینوس
آنکیلوراندون
سراتوزاروس (لغو شده)
Commistignathus
دینونیکان (منسوخ شده)
دیلوفوسینوس (لغو شده)
یوپلوسفالوس (از نظر ژنتیکی تقویت شده) (لغو)
امگا تی ر،
Pachysaurolophus (لغو)
پارادنون،
رپتور آلفا
استگوسپینوس (لغو شده)
تانا،دا
تراشر تی ر،
تریسراتوپ (از نظر ژنتیکی تقویت شده) (لغو شده)
تیرانوزاروس
Ultimasaurus (لغو شده)
ولوسیراپتری،

Jur،ic Park: Chaos Effect یک انحراف جسورانه از هنجار در دنیای بازی های دایناسور بود. ،یب فوق العاده او از DNA، ایجاد هیبریدهایی که مرزهای تخیل ماقبل تاریخ را جابجا ،د، قلب طرفداران و کل،یونرها را به یک اندازه تسخیر ،د. اگرچه این مجموعه تلویزیونی هرگز به ثمر نرسید، اما میراث Chaos Effect از طریق خط تولید محدود ،اب بازی زنده می ماند.

وقتی به این خط ،اب‌بازی محبوب نگاه می‌کنیم، نمی‌تو،م تعجب نکنیم که چه چیزهای هیب، دیگری ممکن است در آزمایشگاه‌های ژنتیک پارک ژوراسیک در کمین باشد. چه یک کل،یونر باشید و چه فقط از طرفداران همه چیزهای ژوراسیک باشید، Chaos Effect گواهی بر شیفتگی ماندگار این موجودات باست، و هیج، است که آنها همچنان الهام می‌بخشند.

آیا شما صاحب شخصیت های Jur،ic Park: Chaos Effect هستید یا خاطرات خوبی از این دوران منحصر به فرد در تاریخ بازی های پارک ژوراسیک دارید؟ افکار خود و شخصیت های مورد علاقه Chaos Effect را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید!

منبع: https://jur،ictoys.net/2023/09/09/unlea،ng-the-chaos-the-legendary-jur،ic-park-chaos-effect-toy-line/