انگار بیشتر مال منه افسانه های مارول ،ید این روزها چیزی است که به شدت تخفیف داده می شود، اما هرازگاهی ه،رو با چیزی عرضه می شود که کمی من را هیجان زده می کند. این بار یک بسته دوتایی جدید بود که هنک پیم در نقش مرد غول پیکر و جانت ون داین در نقش زنبور حضور داشتند. افشاگری جالبی بود و مدت کوتاهی پس از انتشار پروژه Giant-Man HasLab منتشر شد که این سوال را ایجاد می کند که چرا این جفت شخصیت بخشی از آن پروژه نبودند؟ اگر گنجانده شده بود، به من قدرت لازم برای حمایت از آن را می داد، اما چون اینطور نبود، توانستم اعداد را از Pulse بگیرم و حدود 200 دلار برای خودم پس انداز کنم و در زحمت پیدا ، جایی برای حمل آن باشم. رقم بزرگ شگفت‌انگیزتر این است که این بسته با افراد زیادی از جمله من ظاهر شد که فکر می‌،د این یک پیش‌سفارش است، اما در واقع بلافاصله ارسال شد!

و در اینجا بسته بندی ظریف است! هنک و جان در یک جعبه پنجره رنگارنگ با جلوی سفید و آثار هنری زیادی در پانل های جانبی و پشتی عرضه می شود. اشکال در پس زمینه آبی و هنگامی که با قرمز و آبی ،یب می شوند قرار می گیرند انتقام جویان لوگو، این ارائه واقعا زیبا ظاهر می شود! این پنجره کاملاً مملو از لوازم جانبی، دست‌ها و سرهای اضافی است که باعث می‌شود 50 دلار ارزش خوبی داشته باشد. من با هنک شروع می کنم، اما بیایید ابتدا او را به ،وان یک مرد غول پیکر بشناسیم…

ما آ،ین بار هنک پیم را در نقش مرد غول پیکر دیدیم افسانه های مارول ده سال پیش به ،وان بخشی از موج اولترون، ل،تی…ده سال؟؟؟ این ظاهر خوبی بود، اما قطعا نسخه مورد علاقه من از لباس نبود. در اینجا، ما در نهایت چیزهای خوب را دریافت می کنیم، زیرا هنک کت و شلوار قرمز و آبی روشن پوشیده است، و رنگ های اینجا کاملاً زیبا هستند. مطمئناً، رنگ قرمز روی طرح‌های زیگزاگ روی چکمه‌های او دقیقاً با پ،تیک قرمز روی پاها مطابقت ندارد، اما در یک ناحیه کوچک اختلاف کمی است. تریم مشکی V شکل روی نیم تنه بسیار تیز است و کمربند نقره‌ای رنگی که دور کمر بسته می‌شود، عادت به سوار شدن دارد و نیاز به تنظیم دارد.

مجسمه‌سازی سر در ویژگی‌های صورت تعریف بسیار خوبی را نشان می‌دهد و به نظر می‌رسد که ،مت پایینی صورت جدا از بقیه ماسک حجاری شده و خطوط تیز را ایجاد می‌کند. کاپوت قرمز رنگ توسط زوناهای سفید در دو طرف سر کمی ش،ته شده است، چشم ها به خوبی چاپ شده اند و آنتن های او به طور برجسته از روی پیش، او کشیده می شود.

نسبت های موجود در این رقم مطمئناً بسیار بهتر از آنچه در دفعه قبل به دست آوردیم است و شگفتی های فناوری بدون پین را نشان می دهد. عبارت از معمول پیروی می کند اسطوره ها فرمول با کرانچ شانه پروانه ای جایزه. شما دو دسته دست، شامل دو دست در دست، به علاوه یک انگشت ماشه راست و مشت چپ دریافت می‌کنید. انگشت ماشه ای انتخاب عجیبی است، اما با برخی از ضمیمه های آن به خوبی کار می کند.

و من لذت می برم که یکی از لوازم جانبی آن کوین جت است. آیا قرار است این چیزی باشد که هنک کوچک کرده است یا یک جت با اندازه معمولی است که مرد غول پیکر با آن بازی کند؟ من دوست دارم تصور کنم که او بعداً با آن پرواز می کند و صداهای بلندی می دهد، در حالی که انتقام جویان در داخل به دام افتاده اند از وحشت فریاد می زنند.

سر را عوض کنید و کت سفیدش را بیاندازید و هنک پیم را خواهید داشت تا در آزمایشگاهش بنشیند. این کت به طرز شگفت انگیزی خوب طراحی شده است، با توجه به اینکه این اولین در نوع خود در دوران مدرن است اسطوره ها. به خوبی جا می شود، دوخت آن بسیار مرتب است، و با اینکه فاقد یک جیب مداد سخاوتمندانه است، من آن را بسیار دوست دارم. اگر من آن را برداشتم انتقام جویان ساحل غربی ست جعبه ای، احتمالاً از ژاکت روی فیگور هنک پیم استفاده خواهم کرد، اما با این که این ست این روزها چقدر تخفیف داده می شود، ممکن است در نهایت به آن دست پیدا کنم.

به نظر می رسد مجسمه سر همان چیزی است که روی هنک در آن مجموعه وجود دارد و من آن را زیاد حفر می کنم. پیم بهترین بیان علمی جدی خود را دارد و موها به صورت تکه ای جداگانه تراشیده شده و به سر وصل شده است.

Pym همراه با تعدادی لوازم جانبی علمی از جمله دو تکه ظروف شیشه ای ارائه می شود، که اگر ک، علوم دبیرستان من به خوبی به من خدمت کند، فکر می کنم ف،ک فلورانس و ف،ک ارلن مایر هستند. هر دوی آنها با مقداری پ،تیک آبی داخل منجمد شده اند و شبیه مایع هستند. شما همچنین چیزی شبیه به یک برد داده یا شاید یک مدار برگرفته از آ،ین اختراع Pym دریافت می کنید. من فکر می کنم می تواند هر چیزی که شما می خواهید باشد. در هر صورت، این مجموعه ابزارهای آزمایشگاهی علمی خوبی است که Pym می‌تواند با آن کار کند. حالا بریم سراغ جانت…

ما زنبورهای زیادی داشته ایم افسانه های مارول، اما فکر می کنم این اولین باری است که ما از جانت لباس ک،یک (و بهترین IMHO!) خود را می پوشیم. لباس قرمز با شانه های پهن، کفش های بلند، بدنه مشکی و یقه عمیق که رنگ آبی او را نشان می دهد. دبلیوو قوطی های روی کمربندش…من عاشق این لباس هستم! اگر یکی از شخصیت های Wasp قبلی را دارید اسطوره هابال ها باید برای شما آشنا باشند. Hasbro قطعاً از این موارد مسافت پیموده شده است. این دو مجموعه با بال‌های پایینی که به آن‌ها وصل شده‌اند، روی لولاها به پشت او متصل می‌شوند و قابلیت موقعیت بالایی را فراهم می‌کنند.

مانند هنک، شما دو سر برای جانت دارید: یکی در لباس و دیگری بیرون و هر دو شایان ستایش هستند! سر لباس دارای یک کلاه نوک تیز است که با هدست و آنتن کامل شده است. آنتن ها در واقع به داخل وصل می شوند، جایی که به هد متصل می شوند و می توان آنها را کمی لولا کرد، که واقعا عالی است. میکروفون هدست را نیز می توان بالا یا پایین آورد. صورت به طور جداگانه از هدپیس حجاری شده است و یک خط تمیز بین این دو ایجاد می کند. و پسر چهره زیباست! چاپ روی چشم ها تقریباً عالی است، رنگ زیبایی روی گونه های او وجود دارد و لب هایش فوق العاده است!

و سر دیگر نیز بسیار شگفت انگیز است! این یک مجسمه چهره متفاوت با تفاوت های قابل توجه در ابروها است، اما بسیار نزدیک است. مدل موهای سبک قدیمی جدا از سر در پ،تیک قهوه ای شکلاتی با چند فرهای زیبا در انتهای آن حجاری شده است. من قطعاً می گویم که جانت در اینجا در میان بهترین تصاویر ه،رو از ،ن رتبه بالایی دارد.

مانند هنک، بدن جانت بدون سنجاق است و اگر هنوز در حال بررسی آن هستم اسطوره ها اعداد به همان اندازه که من به آن عادت کرده ام، احتمالاً اکنون دیگر به آن اشاره نمی کنم، اما هنوز برای من تازگی دارد. دیدن دختر، که آرنج‌های دوتایی لولایی دارند و به جای چرخاندن لولا در آرنج، در عضله دوسر بازو می‌چرخند، واقعاً خوب است. همه مفاصل اینجا واقعاً زیبا به نظر می رسند و شما دو دسته دست دارید: یک جفت مشت و یک جفت دست اکشن.

با اسطوره ها این روزها با حدود 25 دلار، قیمت 50 دلاری این مجموعه درست به نظر می رسد. در واقع، اگر تمام موارد اضافی را در نظر می گرفتید، احتمالاً کمی بهتر می شد. با توجه به اینکه چقدر این شخصیت‌ها را دوست دارم، این مجموعه برای من باید داشته باشد و از آنجایی که یک مجموعه انحصاری Pulse است، حاضر نبودم ریسک نگرفتن آن را برای دیدن اینکه آیا در نهایت مجوز آن را در Pulse Outlet دریافت می‌کند یا نه. من خیلی کم محصولات جدید می ،م اسطوره ها این روزها از ول،جی در مجموعه ای از این دست احساس بدی ندارم. هر دو شخصیت عالی هستند، اما برای من لباس ک،یک Wasp چیزی بود که واقعا روزم را ساخت!

منبع: https://figurefanzero.com/2024/04/29/marvel-legends-the-avengers-giant-man-and-wasp-by-hasbro/