من و هالو با هم فراز و نشیب هایی را پشت سر گذاشته ایم. من اولین بازی را دوست داشتم و هنوز هم فکر می کنم یکی از بهترین بازی هایی است که با کنسول منتشر شده است. من حداقل ده ها بار آن را بازی کرده ام و مدت زیادی است که باید به آن برگردم. Halo 2 من را ناامید کرد، زیرا طعمه و سوئیچ را دوست نداشتم که شما را مجبور به انجام نیمی از بازی به ،وان یک پیمان ،یف کرد. Halo 3 باید فراموش شده باشد، زیرا من آن را به یاد ندارم. من به نوعی Halo 4 را دوست داشتم، که فکر می کنم با ا،ر مردم مخالف است. من هنوز هیچ یک از بازی های دیگر را بازی نکرده ام، اما مطمئنم که مالک همه آنها هستم. اگر این مقدمه را کنار بگذارم، دلتنگی زیادی برای این ملک دارم و دوست دارم هر از چند گاهی ،اب بازی ها را بردارم. آ،ین چیزی که اینجا بررسی کردم یک عدد ترازو 12 اینچی خوب و ارزان از Jazwares بود و امروز یک Wart،g مقیاس 4 اینچی را با Master Chief بررسی می کنم.

راستش را بخواهید، تنها دلیلی که این بازی را ،یدم این بود که به قیمت نیم بها و پانزده دلار در آمازون نشان داده شد، تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم. پس از رسیدن و مدتی بازی، آنقدر تحت تأثیر قرار گرفتم که در حالی که هنوز در حال فروش بود سریعاً یک ث،ه سفارش دادم، بنابراین باید به شما ایده دهد که این بررسی به کجا می‌رود. ماشین برجسته در یک جعبه مهر و موم شده با دهانه ای برای نشان دادن شکل موجود است، و پسری که هنر جلوی این جعبه را انجام می دهد این حس را به من می دهد. عجیب است که نسبت به بازی ای که در 23 سالگی منتشر شد، نوستالژیک باشیم، اما فکر می کنم هر چه سنم بالاتر می رود، پنجره نوستالژیک بیشتر و بیشتر باز می شود. یک چیز عجیب در مورد بسته بندی این است که برای پیدا ، سازنده باید خیلی سخت بگردید و وقتی این کار را انجام دادید، به ،وان Wicked Cool Toys درج می شود. به نظر می رسد که WCT یکی از زیرمجموعه های Jazwares است، و من به سادگی نمی توانم درک کنم که چرا Jazwares نمی خواهد نام خود را بر روی یک بازی با این کیفیت ثبت کند. شاید مشکل مجوز است. به هر حال، خوک تقریباً کاملاً مونتاژ شده از جعبه خارج می شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مسلسل را در پشت قرار دهید، آنتن را وصل کنید و قوطی های گاز اضافی را پر کنید. بیایید نگاهی بیندازیم و با مستر چیف شروع می کنیم.

من هیچ تجربه ای با این خط 4 اینچی ندارم، بنابراین انتظار زیادی از یک فیگور پر از ماشین نداشتم. کافی است بگویم وقتی این پسر کوچولو را گرفتم و شروع کردم به بازی با او بسیار خوشحال شدم. مجسمه به خوبی جزئیات دارد، اگرچه کمی نرم است، مقدار من،ی از مسواک زدن خشک وجود دارد تا به زره سبز زیتونی کمی هوازدگی و شخصیت بدهد، و همچنین برخی نقاط سیاه که در آن ضربه به سینه او وارد شده است. ،مت های آشکار لباس بین زره همگی سیاه رنگ شده اند، بنابراین به طور طبیعی جان-117 زره کوچک خود را دارد. 117 چاپ روی سینه. روی برخی از جزئیات کت و شلوار مقداری آبکاری نقره وجود دارد و روکش آن با روکش طلایی متالیک رنگ آمیزی شده است. رئیس جمهور با تفنگ رزمی فرماندهی فضایی سازمان ملل متحد می آید که می تواند به پشتش بسته شود یا حمل شود و آماده عمل باشد.

من فکر می کنم این بیان همان چیزی است که من را در مورد این رئیس کوچک شگفت زده کرد. او مفاصل چرخشی در شانه‌ها، آرنج، ، و مچ پا دارد. گردن او به صورت توپی است و یک توپ دیگر زیر سینه دارد. مچ هایش می چرخند و زانوهایش دو لولایی دارد. من می توانم ژست های فوق العاده ای از این مرد بگیرم و من کاملاً دوست دارم که چگونه می تواند تفنگ خود را روی شانه اش بلند کند تا لوله را شلیک کند. من تعداد زیادی فیگور 6 اینچی دارم که حتی نمی توانند این کار را انجام دهند! خوب، بریم سراغ خوک!

این روزها، من انتظار دارم وسایل نقلیه ،اب‌بازی که در ،ده‌فروشی یافت می‌شوند ارزان، پ،تیک توخالی باشند و کمترین کاربرد رنگ را داشته باشند. این خوک کاملا برع، همه اینهاست. کیفیت ساخت عالی است و وزن خوبی دارد، مخصوصا برای یک ماشین 4 اینچی. جزئیات در مجسمه خارج از نمودار است، بدون هیچ هزینه ای برای دادن تمام شخصیتی که به این ماشین جنگی سزاوار آن است. مطمئناً چیزهای واضح تری مانند دریچه های هوا، چفت ها، دریچه ها، رول میله ها و میله های دستگیره روی بدنه وجود دارد، اما پس از آن شما توجه دیوانه کننده ای به جزئیات در زیرشاخه دارید، جایی که می تو،د سیستم تعلیق را تا پایین ببینید. کمک فنر پشت چرخ ها یک وینچ وجود دارد که با قلاب آویزان در جلو کار نمی کند و آج بزرگی در ،تیک های پ،تیکی مشاهده می کنید. دکور نیز عالی است، با مسواک زدن خشک زیادی برای شبیه سازی خوردگی، زیرا رنگ به فولاد ، مالیده می شود. همچنین چندین درج و آرم UNSC در اطراف بدنه خودرو قرار داده شده است. به طور کلی، من فکر می کنم این ماشین بیشتر شبیه یک مدل متوسط ​​به بالا است تا یک ،اب بازی، با این حال بسیار محکم است و رانندگی عالی دارد.

مسلسل می تواند بالا و پایین برود و همچنین در پایه می چرخد، اما چرخش آن بسیار دشوار است. فکر می کنم با اصطکاک کمی زیاده روی ،د تا در جای خود بماند. در واقع بیرون کشیدن و برگشت آن در جهتی که می خواهید نشان دهد، آسان تر است. یک گیره پا برای کمک به محکم ، شکل روی پایه و دسته ها وجود دارد تا بتواند آن را نگه دارد.

هر یک از چهار قوطی گاز در عقب را می توان جدا کرد، یکی از آنها به صورت صاف در درب عقب و سه قوطی دیگر در کناره های آن نصب شده است.

علاوه بر توپچی، Wart،g یک راننده و یک مسافر را در کابین جلو حمل می کند و مستر چیف با وجود زره عظیم خود به خوبی جا می گیرد.

وقتی شما در نظر بگیرید که من واقعا جمع آوری نمی کنم هاله بازی‌ها، که من این بازی را فقط به این دلیل ،یدم که با قیمت بسیار تخفیف خورده بود، و اینکه من حجم زیادی از چیزهایی را که دارم جمع‌آوری می‌کنم دارم، و واقعاً چیزی را می‌گوید که Wart،g را به جلوی صف بررسی‌هایم برخورد کردم. من بسیار تحت تأثیر این بازی قرار گرفتم و می خواستم به آن اعتبار بدهم. مطمئناً، بسیاری از فاکتورهای wow ناشی از دریافت آن برای 15 دلار است، اما حتی اگر من دو بار پرداخت می کردم (که معتقدم MSRP اصلی بود)، به همان اندازه خوشحال می شدم. گویی ه،رو چیزی نزدیک به این کیفیت را در محصولات خود منتشر می کند مجموعه قدیمی جنگ ستارگان یک خط حداقل 50-60 دلار خواهد بود و ممکن است شامل یک عدد نباشد. حالا… شاید مجبور باشم یکی از مجموعه های فیگور را بردارم تا بتوانم این خوک را کاملاً بار کنم!

منبع: https://figurefanzero.com/2024/04/12/halo-wart،g-and-master-chief-by-jazwares/