همانطور که هفته گذشته قول داده بودم، من برگشتم تا ،مت 2 را از Hasbro بررسی کنم طبقه بندی ، اکشن فیگورها اول دوک آمد و حالا ،ت اسکارلت بود. فراموش ، آن در روزهای اول آسان است طبقه بندی ،Hasbro خط ،اب بازی را با طرح های بازی ویدیویی مرتبط می کرد. فرآیند کم نور ،. احتمالاً ایده خوبی نیست، زیرا بازی در واقع انبوهی از ، و طبقه بندی ، از آن زمان او ثابت کرده است که برای داشتن یک خط ،اب بازی موفق نیازی به کراوات رسانه ای ندارید. مخصوصاً وقتی ا،ر افرادی که آنها را می ،ند احتمالاً حرامزاده های قدیمی مثل من نوستالژیک هستند. خب، دوک یک مدعی مطلق بود، پس بیایید ببینیم اسکارلت چگونه از آب درآمد!

در اینجا او روی کارت بسیار ،ی سبک قدیمی خود با چند اثر هنری شخصی شگفت انگیز است که دقیقاً در صورت شما منفجر می شود. مانند دوک، استوک کارت خوب و ضخیم است، برای کل،یونرهای MOC عالی است و حباب در حال گسترش اجازه می دهد تا تمام لوازم جانبی اسکارلت در اطراف آن قرار گیرند، و تنها دو مورد از موارد اضافی در زیر آن قرار دارند. پشت کارت حاوی یک کارت فایل بزرگ، چند زبانه و ک،یک است “همه آنها را جمع کنید” سه شخصیت در این موج پخش شده اند که دو شخصیت دیگر دوک و ر،دو هستند. متأسفانه، اگرچه به نظر جالب می رسد، اما به هیچ وجه کل،یونر پسند نیست، بنابراین وقت آن است که آن را پاره کنید و به استخدام جدید خود برسید!

مانند دوک جدید، اسکارلت یک بازگشت کامل به شخصیت اصلی خود است رفت به ریشه های سال 82 با چند جلا دهنده مدرن که برای اندازه گیری خوب در آن ریخته شده اند. یونیفرم او متشکل از یک تکه ک،یک خاکی با دستکش و چکمه‌های همسان و یک لباس بدن سبز تیره است که روی پاها، بازوها و دور گردنش ظاهر می‌شود. او یک شوریکن بر روی دستکش، یک نارنجک استوانه‌ای شکل (فکر می‌کنم در اصل یک نارنجک گرد بود) روی شانه‌ی چپ‌اش، و یک پد قرمز رنگ در سمت راستش مجسمه‌سازی شده است. او حتی یک تپانچه Last Resort مخفی در دستکش چپ خود حک کرده است. چند خط دوخت تقویت شده اینجا و آنجا اضافه شده است و همچنین یک زیپ طلایی (؟) از کناره شکم او می گذرد. دارای یک کمربند اولیه است که به ،وان بخشی از پیکره تراشیده شده است و سپس یک کمربند ثانویه که توسط این پیکره بسته می شود همراه با چند کارتن کنده کاری شده و نقاشی شده است. حتی یک سگک هم به این کمربند اضافه ،د تا در جای خود بماند! آستین او با یک کمربند تا بالای ران به پای راستش وصل شده است و این واضح ترین افزوده جدید به طراحی است. او همچنین چاقو و غلاف خود را روی پای چپ خود دارد، چیزی که روی شکل اصلی مجسمه سازی شده بود، اما اکنون به ،وان یک وسیله جانبی قابل جابجایی به چاقو متصل شده است. فکر می‌کنم ه،رو در به‌روزرس، این یونیفرم کار بزرگی انجام داد تا جایی که تنها چیزی که می‌توانستم بفهمم کفش‌ها بود. دوست داشتم کفش‌های پاشنه بلند را ببینم و بله، کاملاً مضحک و غیرعملی بودند، بنابراین فکر می‌کنم ا،ر مردم از دیدن کفش‌های تخت خوشحال خواهند شد.

من مدت زیادی در مورد این تصویر فکر کرده ام. خیلی دوستش دارم. اصلی رفت به اسکارلت آن چیزی نبود که من آن را یک زن خوش تیپ بنامم، و این قطعاً به این موضوع می پردازد. این یک مرز باریک بین زیبا بودن و در عین حال من به ،وان یک زن تاجر جدی جلب می کند. چاپ روی چشم و ابرو عالی است. لب ها به خوبی کشیده شده اند، اما فکر می کنم ممکن است خیلی بزرگ باشند. همه چیز عالی است، درست تا کک و مک های ظریف. موها به طور جداگانه تراشیده شده اند و بدون هیچ گونه چتری که در مسیر هدف قرار دادن کبرا قرار می گیرد، عالی به نظر می رسد. شما همچنین می تو،د دو دم ،ی تهیه کنید، یکی که مستقیم به پایین می افتد و دیگری برای کار بهتر با کوله پشتی. کل شبنگ با یک جفت گوشواره کوچک مشکی گرد شده است. الان من اولی رو خیلی دوست دارم طبقه بندی ، ع، اسکارلت او جوان تر بود و قطعاً برداشت متفاوتی از شخصیت به ارمغان آورد، اما در نهایت، من فکر می کنم این یک پیشرفت بزرگ است.

کوله پشتی یک مجسمه فوق العاده پیچیده است که حاوی تعداد زیادی کیسه، بند، بند و سگک است. خیلی خوب بود که برخی از کاربردهای رنگ را در اینجا ببینیم، اما در عوض آنها در همان پ،تیک زیتونی رنگ پریده مانند کمربندها و کاسه های او ریخته می شوند. دم ،ی جایگزین کاملاً با کوله پشتی کار می کند زیرا به شکل S طراحی شده است.

مفصل بندی در اینجا عالی است و به روز رس، مورد نیاز را برای بازوها فراهم می کند. در اینجا زانوهای دو سر و زانوهای دو لولایی جایگزین زانوهای لولایی گردان در نوع قبلی می شوند. البته، اسکارلت جدید نیز بر اساس بدنه بدون پین ساخته شده است، اما بقیه موارد تقریباً مشابه هستند. شما همچنین یک ست دستگیره و مجموعه ای از لوازم جانبی دستی دریافت می کنید.

اسکارلت با یک تپانچه خودکار و چاقوی رزمی فوق الذکر همراه است. چاقو بسیار استاندارد است و در غلاف قرار می گیرد. حتی اگر او دست‌های انگشتی شکلی دارد، اما همچنان می‌تواند به خوبی در دست بگیرد. این تفنگ یک مجسمه عالی است و در پ،تیک زیتونی کم رنگ ساخته شده است. این یک سوراخ در سیلندر دارد تا بخشی از ضربه انفجار را بپذیرد، اگرچه هیچ کدام شامل آن نمی شود. اسلحه برای او خیلی بزرگ به نظر می رسد و متأسفانه جلیقه ای برای نگهداری آن روی شخصش وجود ندارد. متوجه شدم محافظ ماشه آنقدر کوچک است که نمی توان آن را به کوله پشتی وصل کرد.

دو تفنگ شامل یک تفنگ لیزری Sunbow XMLR-3A و یک تفنگ AR-15 وجود دارد. تفنگ Sunbow همیشه مورد استقبال قرار می گیرد و همان لوازم جانبی است که همراه دوک ارائه می شود. من عاشق این مجسمه هستم!

AR-15 همچنین با جزئیات بسیار عالی است، از جمله یک دوربین نصب شده بر روی بند حمل و یک مجله قابل جابجایی. این قطعاً سلاحی نیست که من با اسکارلت مرتبط کنم، اما از آنجایی که Super7 این نوع تفنگ را با Ultimate Scarlett نیز شامل می‌شود، احساس می‌کنم که ارتباط اینجا را از دست داده‌ام. اما هی، من شکایت نمی کنم زیرا این یکی از بهترین اسلحه هاست، و حتی اگر اسکارلت اغلب خود را با آن مسلح نمی کند، احتمالاً می تواند برای مقاصد دیگر دوباره استفاده شود. جو.

البته، اسکارلت به خاطر علامت تجاری کمان پولادی اش شناخته شده است و بدیهی است که در اینجا همراه با پیچ و مهره هایی برای نگهداری تیرکش گنجانده شده است. کمان پولادی مانند پیچ ​​و مهره ها از پ،تیک سیاه ساخته شده است و کمی بیشتر شبیه یک تفنگ است تا یک کمان پولادی. رفت به نسخه، اما من آن را بسیار حفاری. پیچ و مهره ها در یک کمان پولادی نصب می شوند و شما می تو،د چند نوع مختلف را انتخاب کنید. متأسفانه، هیچ رشته ای روی کمان پولادی وجود ندارد، اما این احتمالاً برای بهترین است. من بدون نخ را به نخ پ،تیکی درشت که به راحتی پیچ می خورد و اشتباه به نظر می رسد ترجیح می دهم. ای کاش به جای کوله پشتی گزینه ای برای بستن کمان پولادی به پشت او وجود داشت، اما او باید آن را نگه دارد.

در نهایت یک پایه مستطیلی مشکی به دست می آورید جی جو آرم ستاره تیرانداز روی آن حک شده است. همانطور که با دوک اشاره کردم، من همیشه از دریافت این محصولات خوشحالم و آنها بسیار نزدیک به محصولات عمومی هستند که در دستگاه خود استفاده می کنم. طبقه بندی ، اعداد، بنابراین به خوبی متن، است.

برای من، اسکارلت نزدیک به کامل است طبقه بندی ، به روز رس، به یک قهرمان واقعی آمریکایی شماره و قطعا هم، که منتظرش بودم. قطعا جایگزین اولین نسخه اسکارلت روی صفحه نمایش من خواهد شد. با این گفته، من فکر می کنم اسکارلت کمی کمتر از ما با دوک سرحال است. از گفتن این موضوع احساس بدی دارم زیرا او هنوز یک شخصیت غیرعادی است اما فکر می کنم دوک کمی جلوتر رفته است. من هنوز Recondo را ،یداری نکرده ام زیرا نسخه Tiger Force را دارم اما احتمالاً در نهایت این کار را خواهم کرد.

منبع: https://figurefanzero.com/2024/05/06/g-i-joe-cl،ified-retro-carded-scarlett-by-hasbro/