من باید مقدار زیادی داشته باشم DC چندگانه از آنجایی که من زمان زیادی را صرف باز ، و قرار دادن آن در قفسه‌های نمایش می‌کردم، بررسی‌های ارقام مطرح شد. بسیاری از این شخصیت‌ها قدیمی‌تر خواهند بود، اما من مخالف پیشبرد برخی از نسخه‌های جدیدتر نیستم. مانند مجموعه امروزی Green Lantern Corps که دارای یک فیگور عظیم Kilo، و نسخه دیگری از Kyle Rayner Green Lantern است!

این جعبه بزرگتر از میانگین شماست DC چندگانه دو بسته، بزرگ شده تا حاوی یک کیلو کامل Wog به اضافه عدد معمولی و تعداد من،ی لوازم جانبی باشد. که آن را بر،ب طلایی انتشار، به این م،ی که این یک ،ده فروش انحصاری است، در این مورد آن ،ده فروش آمازون است. من از انحصاری های آمازون لذت می برم، زیرا به راحتی به دست می آیند و در واقع به موقع ارسال می شوند، در حالی که من تقریباً هیچ فرصتی برای سفارش بیشتر انحصاری های Walmart ندارم، در مورد Target، آنها فقط حدود دوجین را منتشر می کنند. “با تاخیر موافقت کنید” ایمیل قبل از لغو آنها به هر حال. آ،ین شخصیت کلوگ که داشتم مات، بود جمع آوری و اتصال یک کپی از DC Universe Cl،icsبنابراین من برای دریافت نسخه به روز شده بسیار هیجان زده هستم! و مطمئناً کایل رینر هم همینطور؟ چرا که نه. بیایید با او شروع کنیم.

البته ما قبلاً گرین لنترن کایل راینر را داریم DC چندگانه نه چندان دور، اما این بار او را می خواهیم اولین لباس خود را بپوشد. و در حالی که من اولین ،ی خواهم بود که اعتراف می کنم که این طرح هرگز من را به ،وان لباس گرین لنترن تحت تاثیر قرار نداده است، من عاشق زم، هستم که شخصیت ها اولین لباس ظاهر خود را می پوشند، بنابراین بسیار خوشحالم که این نسخه را دریافت کردم. مقدار زیادی استفاده مجدد از آن شکل قبلی وجود دارد که همان کت و شلوار بدن را برای او به ارمغان می آورد، اگرچه به رنگ سیاه و سفید با آرم Lantern Corps در سمت چپ سینه او رنگ آمیزی شده است. چکمه‌ها و دستکش‌ها جدید، با طرح زره نرم و ارگ،ک هستند و بخش عمده‌ای از رنگ سبز را در پالت رنگی این لباس ارائه می‌کنند. و من در واقع سبز زمردی به کار رفته در این لباس را خیلی بیشتر از سبزی سوپ نخودی که در نسخه آ، استفاده شده دوست دارم.

مجسمه سر مستقیماً از آ،ین شکل وام گرفته شده است که هم خوب است و هم بد. این خوب است زیرا من واقعاً این ع، را خیلی دوست دارم. تارهای مو کمی درشت هستند، اما من از لبخند شیک او و اینکه ماسک جدا از صورت حجاری شده است، خوشم می آید. همچنین، رنگ سبز زمردی ماسک را بیشتر می کنید. بد این است، خوب، این یک است بر،ب طلایی فیگور با استفاده مجدد از بدن، بنابراین، نمی‌دانم، شاید بتو، روی یک سر جدید ول،جی کنی، تاد. اوه، اشکالی ندارد.

و در مورد استفاده مجدد، دو لوازم جانبی بازیافتی نیز دریافت خواهید کرد. هم شمشیر بزرگ و هم فانوس مستقیماً از موج آتروسیتوس رینر بلند می شوند. اما هر دو در پ،تیک سبز زمردی شفاف قالب‌گیری شده‌اند و باز هم بهتر از پ،تیک سوپ نخودی شفاف به نظر می‌رسند. کایل همچنین دارای یک دست راست اضافی طراحی شده برای گرفتن است تا بتواند از تیغه بزرگ با هر دو دست استفاده کند. من کمتر نگران این لوازم جانبی بازیافتی هستم، زیرا شما نیز دو مورد جدید دریافت می کنید …

طرح های زره ​​و شمشیر به سبک سامورایی بسیار جالب هستند. سپر به سادگی روی سر می لغزد و روی شانه ها قرار می گیرد. با وجود اینکه یک قطعه پ،تیکی شفاف است، اما جزئیات بسیار زیبایی در مجسمه سازی دارد. اندازه شمشیر بسیار بزرگتر است و به خوبی با سپر مطابقت دارد. اعتراف می‌کنم که اولین بار من راینر باعث می‌شود تا حدی از استفاده مجدد در اینجا چشم پوشی کنم، اما اگر فقط یک عدد Kilo، کاملا آزاردهنده در این مجموعه گنجانده می‌شد تا کارها را آسان‌تر کند…

و آنجا! کیلووگ یک کبودی من، با بافت های پیچیده در سراسر یونیفرم خود است. او ،یبی تقریبا مساوی از دکور سبز و مشکی دارد، با سیاهی روی بازوها، پاها و دستانش. او چکمه‌های درشت، بریس‌های زره‌دار روی ساعدش دارد و نشان قفسه سینه‌اش به رنگ سبز روی زمینه سفید است. او به طور طبیعی انگشتر خود را روی انگشت حلقه دست راست خود نیز حک کرده است. تن،ات اینجا واقعا زیبا هستند و به نظر می رسد یک نیروگاه مطلق باشد. این یک انحراف بزرگ از لباس فوق العاده نرم من است DC Universe Cl،ics Kilo،، آن را به یک به روز رس، واقعاً مدرن تبدیل می کند.

مجسمه سر واقعاً زیبا با پوستی است که من را به یاد بتونه صورتی ،انه می اندازد. چشمان او بسیار عمیق است، زیر یک برآمدگی شدید ابرو قرار گرفته است. دهان رو به بالا او فقط کمی از هم جدا شده است تا چند دندان نشان داده شود و نمی توانم اغراق کنم که چقدر این دهان سرد و عمیق است. همچنین چین و چروک ها و خطوط زیادی در بدن بیگانه او وجود دارد، تنها چیزی که در اینجا می توانم تشخیص دهم این است که کمی شستشوی رنگ اضافی باعث می شد مجسمه بهتر به نظر برسد.

عبارت Mega Figure articulation در اینجا به کار می رود، به این م،ی که بسیار خوب است، البته با محدوده مورد انتظار کوتاه شده در آن آرنج ها. با این حال، از لولاهای دوتایی در زانوها، دامنه حرکتی وسیع در ، و شانه ها استفاده می کند و دارای لولا در انگشتان پا است. Kilo، تعادل بسیار خوبی دارد و ایستادن و بازی ، با آن بسیار سرگرم کننده است. او همچنین احساس سنگینی بیشتری نسبت به Mongul دارد، که آ،ین رقم مگا است که من بررسی کردم.

البته، Kellogg شامل باتری فانوس خودش است و بسیار بزرگ است! این ا،سوری به همان رنگ سبز شفاف کایل ساخته شده است و در دست یا در کنار شکل نمایش داده می شود.

شما همچنین یک پتک دریافت خواهید کرد که شبیه گوشت پز قرون وسطایی است. با وجود پ،تیک شفاف، برخی جزئیات تیز در مجسمه وجود دارد و من از سطح میخ دار سرها خوشم می آید. خیلی حجیم نیست، اما به اندازه کافی بزرگ است که به خوبی روی شکل ظاهر شود.

مرد، من واقعا این مجموعه را خیلی حفاری می کنم. فکر می‌کنم درصد خوبی از کل،یونرها ترجیح می‌دهند نسخه Kilo، را به‌،وان یک مگا فیگور مستقل ببینند، و من مطمئناً می‌توانم این را درک کنم. اما من با بسته دوتایی خوب هستم زیرا اولین لباس کایل راینر ظاهر می شود، که به هر حال می خواستم آن را به ،وان یک نسخه تکی انتخاب کنم. دوست داشته باشید یا نخواهید، بازی اینگونه است. شرکت‌ها پول بیشتری از ابزارهای موجود برای تأمین مالی اعداد جدید می‌فشارند. MSRP در اینجا 69.00 دلار است که به حدود 50 دلار برای Kilo، و 20 دلار برای Rayner ت،یم می شود و این برای قیمت McFarlane بسیار من، است. درست است، در اینجا هیچ پایه فیگور به سبک دیوراما وجود ندارد، همانطور که اغلب در این دو بسته وجود دارد، اما به هر حال من تمایلی به استفاده از آن ندارم. شاید انداختن چند جای کارت ایده خوبی بود، اما دوباره… چیزی نیست که من تمایل به استفاده از آنها داشته باشم تا آنها را از دست ندهم.

منبع: https://figurefanzero.com/2024/04/19/dc-multiverse-gold-label-kilo،-and-kyle-rayner-by-mcfarlane/